چاپ سابلیمیشن در گیلان رشت

چاپ سابلیمیشن در گیلان رشت
چاپ سابلیمیشن که به نام چاپ حرارتی نیز شناخته می‌شود، یکی از بهترین روش‌ های چاپ بر روی اشیاء محسوب می گردد.

چاپ سابلیمیشن در گیلان رشت

اجازه دهید کمی بیشتر در مورد چاپ سابلیمیشن در رشت صحبت کنیم. چاپ سابلیمیشن که به نام چاپ حرارتی نیز شناخته می‌شود، یکی از بهترین روش‌ های چاپ بر روی اشیاء محسوب می گردد. کار چاپ سابلیمیشن بر پایه تصعید مواد بوده و با این کار جوهر از کاغذ مخصوص به جنس مورد نظر منتقل می‌شود.

کیفیت چاپ در این روش بسیار بالاست. بعد از چاپ طرح پاک نخواهد شد، قابل شست‌وشو بوده و بالاخره به دلیل محدود نبودن به حداقل تیراژ نسبت به سایر روش‌های چاپ بر روی سطوح می‌توان حتی یک عدد سفارش را با کیفیت بالا و در سریع‌ترین زمان انجام داد.

کار چاپ سابلیمیشن در رشت

برای شروع کار سابلیمیشن در رشت یک عدد پرینتر جوهر افشان، کاغذ مخصوص سابلیمیشن، دستگاه پرس حرارتی و چسب نسوز لازم است. با این موارد می‌توان با کیفیت عالی عکس و طرح مورد نظر را بر روی سطح چاپی مورد نظر چاپ کرد.

به عنوان مثال برای چاپ عکس بر روی لیوان ، ابتدا عکس را بر روی کاغذ مخصوص پرینت کرده، کاغذ را بر روی لیوان سابلیمیشن خام با چسب نسوز می‌چسبانیم و سپس با دستگاه پرس حرارتی، پرس می‌کنیم. بعد از چند دقیقه عکس مورد نظر بر روی ساعت چاپ شده و آماده است.

توجه کنید سابلیمیشن امکان چاپ بر روی هر جسمی نیست و قبل از چاپ باید آن جسم با ماده مخصوصی آماده چاپ شده باشد. برای مثال برای اینکه بتوان بر روی MDF یا ساعت، یا لیوان و … با سابلیمیشن بصورت مستقیم چاپ کرد باید ماده مخصوصی بر روی آن زده شود تا جسم آماده چاپ شود. و این کار در کارخانه های ویژه این کار انجام شده و غالبا به صورت وارداتی در کشور مورد استفاده قرار می گیرد.