خدمات چاپ بنر

خدمات چاپ بنر
یکی از خدمات ویژه مجتمع چاپ و تبلیغات گیلان چاپ بنر در رشت و همچنین استان گیلان با کیفیت در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت می باشد. امروزه همواره بنر پرکاربرد ترین و به صرفه ترین ابزار برای زیبا سازی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن سرعت زندگی مردم. جایگزین قدرتمندی برای روش های قدیمی تر برای تبلیغات محیطی رواج یافته است. اکثر مردم برای تبلیغات در ابعاد بزرگ و بهتر دیده شدن روی به استفاده از بنر آورده اند. استفاده از طراحی های چشم نواز همچنین در ابعاد بزرگ برای اعلام خبر های مهم همچون افتتاح یک فروشگاه بزرگ یا ارائه یک محصول می تواند تاثیر بسیار خوبی بر مخاطب بگذارد. بنر ها در ابعاد و اندازه های متنوع می باشند بنابراین شما می توانید به نسبت فضایی که در اختیار دارید یکی از بهترین موارد را انتخاب کنید. چاپ یک بنر بسیار بزرگ برای برگزاری یک کنفرانس یا مراسم مورد استفاده می باشد در حالی که از بنر های متوسط برای تبلیغ محصول مناسب تر می باشد.

یکی از خدمات ویژه مجتمع چاپ و تبلیغات گیلان چاپ بنر در رشت و همچنین استان گیلان با کیفیت در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت می باشد. امروزه همواره بنر پرکاربرد ترین و به صرفه ترین ابزار برای زیبا سازی فضاهای بیرونی و داخلی می باشد. قیمت چاپ بنر به موارد متعددی از قبیل کیفیت و جنس بنر و همچنین کیفیت جوهر و ...  بستگی دارد. چاپ بنر در این مرکز روی انواع بنر های با کیفیت چینی  و ایرانی با ذخامت های 10 انس و 8 انس و به صورت یکسره تا عرض 320 سانتی متر نجام می پذیرد.

مشخصات چاپ بنر تا عرض 3 متر
انجام سفارش محدودیت متراژ ندارد
محاسبه قیمت به صورت متر مربع می باشد
طول سفارش چاپ بنر محدودیتی ندارد

نکات مهم برای چاپ بنر
تصویر مورد نظر می بایست حتما با فرمت  cmyk  ارسال گردد. زیر در غیر اینصورت چاپ رنگ ها به درستی صورت نمی گیرد.
طرح مورد نظر حداقل باید با رزولوشن 150dpi  ارسال گردد.
حتما در صورت نیاز به پانچ یا دوخت توضیحات لازم را نیز ذکر کنید .

هنگامی که به مجتمع چاپ و تبلیغات گیلان مراجعه می کنید دیگر نیازی نیست که نگران کیفیت بنر خود باشد . در صورتی که قبلا بنر خود را طراحی کرده اید. به سادگی فایل های آماده خود را می توانید به آیدی تلگرام ما ارسال کنید. بعد از اینکه سفارش خود را ارسال کردید همکاران ما به سرعت فایل های شما را بررسی می نمایند تا اطمینان حاصل گردد که فایل های شما دارای شرایط درست و دقیق هستند . پس از آن فاکتور هزینه کار برای شما ارسال میگردد تا پس از پرداخت سفارش شما در نوبت چاپ قرار گیرد.