شبه بنر ایرانی - جایگزین بنر چینی

شبه بنر ایرانی - جایگزین بنر چینی
شاید برای شما سوال باشد که شبه بنر چیست ؟ آیا تکنولوژی آن با تولید بنر چینی یکی است ؟ با افزایش قیمت بی رویه بنر مصرفی چاپخانه داران تعدادی از تولید کنندگان نساجی که سالهاست متریالهای پی وی سی ...


شاید برای شما سوال باشد که شبه بنر چیست ؟ آیا تکنولوژی آن با تولید بنر چینی یکی است ؟

با افزایش قیمت بی رویه بنر مصرفی چاپخانه داران تعدادی از تولید کنندگان نساجی که سالهاست متریالهای پی وی سی تولید میکنند با تغیراتی در ساختار دستگاههای خود به فکر تولید متریالی برای جایگزینی بنر افتادند.در واقع شبه بنر نوع ایرانی بنر است که با تغیراتی همان کارکرد بنر را دارا است .

در گذشته در اصفهان تولید کنندگان زیادی بودند که برزنتهای پی وی سی با نام فلامنت برای استفاده در پوشش تریلی ها تولید میکردند.این فلامنت ها با نام برزنت ترانزیتی عرضه میشد . تفاوت این متریال ضخامت بسیار بالا و مقاومت فوق العاده این جنس در برابر پارگی بود .

بعد از اتفاقات قیمتی در بازار این تولید کنندگان دست به ابتکار جالبی زدند.با تغیراتی در وزن و نوع پوشش این متریالها توانایی قبول چاپ با کیفیت را دارا شدند و به رقیب جدی بنر تبدیل گشتند.

مجتمع چاپ و تبلیغات گیلان نیز با استقبال از این اقدام و نظر به حمایت از تولید ملی از این پس بنر ایرانی را در سبد خدمات  و محصولات خود ارائه می نماید